Twoje gej anonse

Cześć! Miło nam, że nas odwiedziłeś. Już teraz możesz dodać zupełnie za darmo swoje ogłoszenie towarzyskie (i nie tylko). Fell.pl & herosi.org to teraz jedna platforma. Chcemy stworzyć największy portal ogłoszeniowy dla społeczności LGBT w Polsce. Czekamy na wasze uwagi i propozycje na uwagi@fell.pl

On dla romantyka Gdańsk

Published date: Luty 9, 2022
 • Lokalizacja: Gdańsk, pomorskie, Polska

Cześć,
Od zawsze spotykałem się z dziewczynami i myślałem, że już tak będzie, ale ostatnimi czasy coraz częściej zacząłem myśleć, że to nie to i czegoś mi brakuje, z kobietami w łóżku nie czuję tego czegoś. Coraz częściej myślę o facetach i mi się podobają, więc wnioski jasne się wyłaniają. Chciałbym jednak upewnić się w stu procentach i poszukuję do tego odpowiedniego mężczyzny, który będzie dżentelmenem. Jeżeli jesteś w stanie pokazać mi jak przyjemne to jest, masz do 30 lat i nie jesteś napakowany zapraszam do kontaktu. Najpierw powymieniamy kilka wiadomości, żeby się czegoś o sobie dowiedzieć i lepiej poznać. Twoje życie prywatne ani orientacja seksualna mnie nie interesuje, możesz mieć żonę, dziewczynę, chłopaka nie przeszkadza mi to. Chciałbym, żebyś na spotkaniu zaopiekował się mną jak kochanką i pokazał co i jak. Zaproszę Cię do siebie i niespiesznie, spokojnie będziemy się poddawać uniesieniu. Zależy mi na czułej i romantycznej atmosferze. Mam 29 lat.


Rola: Aktywny

Skontaktuj się ze sprzedającym Podziel się

Przydatne informacje

 • Unikaj oszustów używając bezpiecznych płatności PayPal lub płatności przy odbiorze.
 • Nigdy nie wykonuj przelewów na anonimowe konta bankowe
 • Nie kupuj ani nie sprzedawaj poza granice kraju. Czeki nie są akceptowane za granicą kraju
 • Ta strona nie jest odpowiedzialna za transakcje, nie zajmuje się płatnościami, wysłką, gwarancjami, nie zapewnia serwisu escrow ani nie prowadzi ochrony kupującego.

Related listings

 • Spotkanie
  Spotkanie
  Sex - Geje - Czersk (pomorskie) - Wrzesień 6, 2021

  Poznam pana panów 39 latek 182 82 lubię założyć coś damskiego pończochy np... Lubię na dwa baty i w obecności jej ich... Mieszkam sam okolice Koscierzyny Kaszuby.. więcej na priv Pozdrawiam Ani

 • Spotkanie
  Spotkanie
  Sex - Geje - Kościerzyna (pomorskie) - Sierpień 1, 2021

  36 latek sport pas pozna pana panów którzy chcą być dr Obrze obsłużeni Zakładam pończochy itp...Mieszkam sam powiat Kościerski pomorze.

 • Spotkanie
  Spotkanie
  Sex - Geje - Lubnia (pomorskie) - Czerwiec 29, 2021

  37 latek sport pas opalony zadbany spotka się w wiadomym celu Więcej na priv.